כניסה לבעלי יחידות נופש

דיל הדקה ה - 90

כניסה לבעלי יחידות נופש

בעלי יחידת נופש יקרים,

אתר קלאב הוטל דיל, קיים משנת 2005 והינו האתר היחיד בישראל, הנותן פיתרון אמיתי לבעלי יחידות נופש במלונות קלאב הוטל אילת וטבריה, וכן לבעלי יחידות נופש במקומות נוספים בארץ ובחו"ל, המעוניינים להשכיר, ו/או למכור את יחידת הנופש שלהם וזאת ללא עמלות, או דמי תיווך כלשהם.

היתרון לבעלי יחידות נופש
קלאב הוטל דיל הוא אתר מעשי תכליתי ויעיל, המנצל ידע וכוח שיווקי, על מנת לאפשר לבעלי חידות נופש בארץ ובחו"ל לחשוף את יחידות הנופש שלהם בפני מאות אלפי נופשים ורוכשים פוטנציאליים וזאת תמורת 12- 10 ₪ בלבד לחודש!

מה הסיכוי להשכיר את יחידת הנופש שלי
מנסיון של מעל 7 שנים, 95% מבעלי היחידות שפרסמו את היחידה שלהם להשכרה מספיק זמן מראש - השכירה אותה. אגב, בכל שנה ישנם גם מספר עשרות בעלי יחידות שמצליחים אפילו למכור את היחידה שלהם לתמיד.

מהו סוד ההצלחה של האתר ואיך זה עובד
חוברים לרשת המקומונים המובילה בישראל, בונים אתר ידידותי ויעיל, דואגים לפרסם את האתר באופן כזה, שכל מי שחושב על חופשה במחירים אטרקטיבים באילת, בטבריה, באזורים נוספים בארץ ואפילו בחו"ל, יתרגל לבדוק קלאב הוטל דיל, מה יש לבעלי יחידות הנופש להציע לו, בכל פעם שהוא מחפש נופש, לפני שהוא משלם מחירי נופש מופקעים בבתי מלון אחרים.

האתר מופיע בכל מנועי החיפוש המובילים באינטרנט ובנוסף מנצל את דמי המנוי כדי להשקיע, בפרסום בעיתונות, אשר מיועד לעיניהם של מי שמעוניינים לצאת לחופשה וכלל אינם מודעים לאפשרות של השכרת (או רכישת) יחידת נופש, במקום לשלם פי שניים ולעיתים גם פי שלושה לבית מלון.

ת'כלס - מה זה אומר עבור בעלי יחידת הנופש
האתר מציע לבעלי היחידות מנוי ל- 12 חודש, בעלות סמלית של 12- 10 ₪ לחודש. בתקופת המנוי, תוכלו לפרסם את מועדי הנופש, אפילו למספר שנים קדימה. לאחר שהשכרתם את יחידת הנופש שלכם בשנה הקרובה. תוכלו לעדכן את האתר, ולהמשיך לפרסם את היחידה להשכרה בשנה הבאה וכמובן לפרסמה גם למכירה.

ואם אני רוצה להציע את יחידת הנופש שלי גם למכירה
לא בעיה, בתוספת של 30 ₪ לשנה, תוכלו לפרסם את היחידה שלכם גם להשכרה וגם למכירה.

פרסום יחידת נופש בשלוש "הקלקות"
לחצו על "הרשמה" או "הצטרפות", ותוך שתי הקלקות נוספות הפרסום שלכם מוכן ונמצא בשלב "לפני אישור". לאחר הסדרת התשלום באמצעות כרטיס אשראי (או שיק) מול שירות הלקוחות, יחידת הנופש שלכם הופכת "פעילה" וזמינה למאות אלפי נופשים המעוניינים בחידות נופש להשכרה ו/או לרכישה.

ואם השכרתי את יחידת הנופש שלי אחרי חודש פרסום
עכשיו תוכלו להשכיר את היחידה שלכם לתאריך של השנה הבאה, או בכל שנה שתבחרו. תתפלאו - יש מי שמתכננים את הנופש שלהם זמן רב מראש. פשוט הכנסו לסוכן האישי שלכם, לחצו על עדכון המודעה ושנו את השנה הרשומה במודעה לשנה הבאה. התאריכים במודעה ישתנו בהתאם ומי שיחפש מודעה בשנה הבאה, יוכל כבר למצוא את היחידה שלכם.

ואם לאחר זמן מה אני רוצה לשנות את המחיר המבוקש
אין כל בעיה, ניתן לשנות מחיר, או כל נתון אחר, פרט למספר השבוע.

ואם המועד מתקרב ועדיין לא הצלחתי להשכיר את יחידת נופש
במקרה כזה, היא תופיע אוטומטית בחלון " דיל הדקה התשעים ". כדאי גם לבחון, האם המחיר שביקשתם ריאלי לתקופת השנה בה מדובר ואם צריך - עדכנו אותו. זכרו, עדיף להשכיר במחיר נמוך יותר, מאשר להישאר עם יחידת נופש לא מושכרת.


יש לכם חברים עם יחידות נופש - ספרו עלינו ותרוויחו
ככל שיהיו פה יותר בעלי יחידות נופש, יהיה לנו יותר תקציב לפרסום ויהיה יותר גיוון של שבועות, כך שיותר אנשים ימצאו את מבוקשם וימליצו על האתר - כך יכנסו לפה יותר נופשים פוטנציאליים ויהיה יותר ביקוש ליחידה שלכם. המשמעות של יותר ביקוש ליחידה שלכם הוא קבלת מחיר יותר טוב, כלומר בסופו של דבר ככל שאתם מספרים ליותר אנשים על קלאב הוטל דיל - אתם מרוויחים יותר.

טיפים לבעלי יחידת נופש

שימו לב שהמחיר אותו אתם מבקשים ריאלי ותואם לעונה, בה נופל השבוע שלכם. אם מועד החופשה מתקרב, מומלץ לחשוב על התפשרות במחיר.

בסעיף ההערות, רצוי לרשום פרטים שחשובים לנופשים, כגון: מתאים ל- 4 מבוגרים וילד/ 5 מבוגרים וכו. סוג הסוויטה (רגילה/רויאל/מלכותית וכו), קומה, נוף, מטבחון, "מחיר גמיש", "ניתן לשכור גם חלק מהשבוע", ועוד פרטים שנראים לכם חשובים - עד 150 תווים.

אם השכרתם את יחידת הנופש, אל תשכחו לעדכן את הסוכן האישי. אתם יכולים מייד להתחיל לנסות להשכיר את המועד בשנה הבאה ולהמשיך להציע את היחידה למכירה במחיר המשתלם לכם.

תמיד כדאי לפרסם היחידה שלכם גם למכירה ב"מנוע מכירת יחידות הנופש". בטוח שיש מחיר שבו הייתם מוכנים למכור. מי יודע, אולי יש מי שהתנאים שלכם מתאימים בדיוק לו.

בצעו אחת לכמה זמן, חיפוש אקטיבי אחר נופשים שפתחו סוכן אישי. יש מי שמעדיפים לחכות להצעה. שימו לב שהחיפוש מתבצע מתוך דף הסוכן האישי שלכם.

במהלך תקופת המנוי, ניתן לשנות כל פרט במודעה, למעט מספר השבוע.

כשאתם מעבירים את זכות הנופש השנתית שלכם לצד ג' השוכר אותה מכם, עליכם להעביר לו את טופס העברת זכות הנופש, הצמוד לשובר התשלום, שנשלח אליכם מחברת קלאב הוטל, כשהוא חתום בחתימת בעלי יחידת הנופש (עדיף טופס מקורי. שכן היו מקרים בהם עשו במלון קלאב הוטל בעיות למי שהגיע עם העתק). לטופס זה יש לצרף צילום תעודת זהות של בעלי יחידת הנופש. בנוסף, אנו ממליצים לסכם את תנאי העברת זכות הנופש בהסכם בכתב. לנוחותכם, ניתן להורדה באתר טופס הסכם העברת זכויות נופש המסכם את תנאי ההעברה בין בעל היחידה לבין הנופש שהועברה אליו זכות הנופש (האתר מצרף את המסמכים לנוחותכם ואינו אחראי לכל תוצאה הנובעת או העלולה לנבוע כתוצאה מהשימוש בטפסים אלו)

מומלץ למוטב לברר ישירות בחברת הניהול את מספר ההזמנה, לפי מספר ההסכם המופיע בראש השובר. כמו כן רצוי לוודא האם אכן ניתן לנצל בשנה זו את זכות הנופש בגין אותו הסכם.

שימו לב כי הנהלת קלאב הוטל מחייבת את בעל זכות הנופש להבהיר למוטב (השוכר) כי עליו ועל הנלווים אליו חלה החובה לכבד את עוגני הזהב/כללי הזהב המפורטים בצידו האחורי של שובר דמי האחזקה ומבהירה כי אין בעלי האתר ו/או מפעיליו אחראים בשום אופן על העברת זכות הנופש למוטב ו/או על השימוש בטפסים המופיעים באתר ואשר בעל זכות הנופש ו/או המותב בחרו לעשות בהם שימוש. האחריות הבלעדית חלה על בעל זכות הנופש ועל המוטב.

 

להלן תמצית כללי הזהב כפי שמפורטים בשובר דמי האחזקה:

שעת הכניסה ליחידת הנופש תהיה אחה"צ החל מהשעה 16:00.

שעת פינוי יחידת הנופש תהיה בבוקר לא יאוחר מהשעה 10:00.

מס' המשתמשים ביחידת הנופש מוגבל בהתאם לאמור בהסכם הרכישה.

אחד המשתמשים חייב להיות מעל גיל 21, עליו לשהות במלון בכל ימי הנופש ולהיות אחראי על התנהגותם התקינה של שאר המשתמשים שמתחת לגיל 21.

הכנסת בעלי חיים לשטח המלון אסורה בהחלט.

הכנסת מזון ומשקאות מכל סוג שהוא לשטחים הציבוריים אסורה בהחלט.

חל איסור מוחלט להשתמש במכשירי חשמל, מלבד אלה המהווים ציוד סטנדרטי ביחידת הנופש.

אין להפעיל "גריל" בכל שטח המלון כולל ביחידת הנופש.

הדחת הכלים במטבחון ביחידת הנופש הינה באחריות המשתמשים.

שמירה על שלמות ותקינות הציוד ביחידת הנופש הינה באחריותם המלאה של המשתמשים.

השהייה בשטחים הציבוריים של המלון מחייבת לבוש הולם.

יש להקפיד על השקט בשעות המנוחה.

השימוש במעלית לילדים מתחת לגיל 14 מותר בלווית מבוגר בלבד

הטבות הניתנות ע"י המלון לבעלי זכות הנופש לא תינתנה למוטב ולנלווים אליו


מסר אישי מיוזם האתר (בעל יחידת נופש) לבעלי יחידות נופש