כניסה לבעלי יחידות נופש

דיל הדקה ה - 90

אודות קלאב הוטל דיל


אתר הינו זירת מפגש משוכללת, בין נופשים לבין בעלי יחידות נופש בקלאב הוטל באילת, בטבריה, ב"שאר הארץ" וכן בחו"ל.
הוא מיזם יחיד במינו, השובר את ה"קרטל" של בתי המלון ומאפשר לנופשים - מצד אחד ולבעלי יחידות נופש וסוויטות בקלאב הוטל - להשכרה ו/או למכירה בישראל ובעולם - מצד שני, לצאת נשכרים, כשהם עוקפים את כל המתווכים בדרך.

להצגת היתרונות לנופשים (ו/או למי שמעוניינים לרכוש יחידת נופש) לחצו כאן

להצגת היתרונות לבעלי יחידות נופש וסוויטות במלונות קלאב הוטל - לחצו כאן


על יזמי הפרוייקט
מאחורי המיזם, עומדים שני גורמים: האחד - רשת המקומונים המובילה בישראל, אשר מעניקה את הגב הכלכלי והפרסומי, אשר מעוניינת להטיב עם לקוחותיה, המעוניינים למצוא דיל לחופשה מצד אחד ועם אלפי בעלי יחידות נופש קלאב הוטל, מצד שני.
השני - ירון רותם - יועץ לענייני כלכלה, אסטרטגיה ושיווק, יוזם הרעיון ומנהל המיזם, אשר מכיר מקרוב מאוד את "כשל השוק" בתחום הנופש בארץ. כשל שוק שבו, מצד אחד, ישנם בעלי יחידות קלאב הוטל, אשר מתקשים להגיע למחפשי חופשה פוטנציאליים, ומצד שני נמצאים נופשים אשר נאלצים לשלם מחירים מופקעים בעבור בתי מלון.

הקונספט העומד מאחורי תכנון האתר הינו שילוב של נוחות שימוש, שקיפות וכוח שיווקי. נוחות - בכל דף מופיע מנוע חיפוש יחידות נופש, אשר פועל בלחיצת כפתור אחת. שקיפות - מחפשי חופשות ובעלי יחידות יכולים ליצור קשר באופן ישיר, בלי מתווכים. כוח שיווקי - יבטיח את הגברת השימוש באתר והפיכתו לאתר הנופש של ישראל.

כשהקמנו את אתר קלאב הוטל דיל בשנת 2005 האמנו, כי והקונספט העומד מאחוריו, יהווה מהפיכה של ממש למי שיבחרו להשתמש בו. השנים שחלפו מאז ועד היום, אלפי בעלי יחידות הנופש שהשכירו ומכרו את יחידות הנופש שלהם באמצעות האתר ואלפי הנופשים שניצלו את האתר למציאת נופש במחיר שפוי, הם ההוכחה שצדקנו.

אם יש לכם חברים נוספים שהם בעלי יחידות נופש, או חברים המעוניינים לנפוש באזורי נופש בהם יש יחידות נופש ויחידות קלאב הוטל - הוכיחו חברות טובה וספרו להם עלינו, כדי שגם הם יוכלו ליהנות מיתרונות האתר.
נשמח לקבל מכם כל הצעת ייעול, או הערה. פשוט לחצו כאן , ושילחו אלינו אימייל.

הבהרה: למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אתר קלאב הוטל דיל הינו אתר עצמאי שהוקם עבור בעלי יחידות נופש ואין כל קשר בינו לבין חברת קלאב הוטל מלונות בע"מ